Tessellation Medals FAQ українською

AkceptorUAAkceptorUA ✭✭✭✭
edited April 2020 in General

01. Що таке Тесселяція (Tessellation)?

Тесселяція - це глобальне полювання на медіа, яке розпочалося в листопаді 2019 року. Івент поєднує вивчення сюжету гри, швидкість та координацію дій спільноти з метою розшифровки і пошуку певних порталів. Наразі через пандемію хаки і пошуки реальних порталів замінено введенням спеціальних паскодів та дослідженням карт Intel. Більш детально про правила тут (англійською):

Ми рекомендуємо пройти решту цього списку поширених питань, перш ніж зануритися в усі правила.

02. Я нуб, як тут ходити?

Ось декілька ресурсів, які керуются самими агентами (знову ж таки переважно англійською): https://bit.ly/TessellationPrimer.

Ми радимо звернутися до членів вашої фракції, які мають більше досвіду

03. Що таке Тессери?

Тессера - це гексагональна (шестикутна) медія, випущена загадковою сутністю під назвою "Tethered Hand". Їх можна було отримати хакаючи портали, виграти в операціях Live-Drop або через коди використовуючи сканер або Intel Map.

Наразі тільки через паскоди, бо на вулиці гуляти не можна!

04. Я самоізолювався і граю соло. Чи можу я все-таки брати участь?

Так. Теселяція хоч і передбачає взаємодію з іншими, але є способи зробити свій внесок через сольну гру. Паскоди, з яких можна отримати тесери, розміщуються на форумі у PDF-документі (посилання на документ з'являється на форумі у відповідний час). Вам треба ввести паскод з документу і отримати медію. Створіть скріншот медії та завантажте його у відповідний топік на форумі (той самий, у якому ви знайшли посилання на PDF-файл), вкажіть свою фракцію (наприклад, ENL чи RES), і ви маєте право на медальку 'Knight'.

Увага! Якщо ви запостили скрін, то редагувати пост не можна, інакше медальки не отримаєте.

Якщо все ж треба щось поправити (наприклад переплутали фракцію 😂) то просто процитуйте оригінальне повідомлення

Target тессери значно важче отримати граючи соло, але не неможливо. Вони вимагають розшифровки і тут дві голови краще ніж одна, але якщо ви - Мега-мозок то вигребете і фракції допоможете...

05. Як може брати участь агент, який має проблеми з доступом до форуму?

Якщо ви не можете увійти на форум, зверніться до служби підтримки зі скріншотом повідомлення про помилку. Посилання на саппорт: https://nianticlabs.com/support/ingress

06. За 13-Archetype Decode Challenge теж давали шестикутні медії. Вони рахуються?

Ні 😫

Оці не рахуються:

07. Я готовий, коли починати?

Терміни появи тесер будуть оголошені в цьому розділі форуму: https://community.ingress.com/en/categories/the-tessellation

08. Я знайшов у своєму інвентарі кілька тессерів, які дропнулися раніше. Я можу їх подати і отримати медаль?

На жаль, ні. Зараховуються тільки ті тесери, для яких ще відкритий розділ форуму. Як тільки раунд закінчився, ви у прольоті!

09. Як я можу знати, чи можу я отримати право на медаль Paragon Що це взагалі таке?

Отримати медальку можна за щось із наступного списку (у цьому списку половина речей неактуальні через коронавірус, але карантин колись закінчиться):

 • Бути одним з перших трьох людей з фракції, які запостили скріншот одного з тессерів.
 • Відправитися отримати Тессеру з фізичного порталу, але не бути серед перших 3 людей з фракції, що опублікували скрін тесери.
 • Взяти участь у Live Drop Operation.
 • Координувати дії агентів під час Live Drop не виїжджаючи в поле.
 • Бути координатором, який активно сприяв спілкуванню між агентами та NIA, а також допомагати документувати точний список нагороджених.
 • Бути кур'єром Live-Drop (тобто перевозити дропнуту медію).
 • Суттєво допомогти з декодування шляхом отримання медій та передачі їх для розшифровки під час зустрічі Stuart Lightner у Sundance 2020, MDAS 11.2019 або Perpetua Hexathlon.
 • Розгадати головоломку для тесери
 • Визначити і подітитися з фракцією зоною дропу медії (на рівні міста) та / або цільовим порталом.
 • Надати своїм товаришам по команді інформацію для вирішення головоломки.
 • Визначити і поділитися правильним методом декодування (допомога з розгадкою паскоду).
 • Поділитися інформацією, важливою для розшифровки.
 • Задокументуваати хід Тесселяції та поділився ним із громадою (блогери і стрімери, велкам 😎)
 • Бути нагородженим бейджем Tracker на форумі (див. наступний пункт)

10. Що за бейдж Tracker?

Tracker - завзятий послідовник панірувальних сухарів, який розкриває зв’язки між іграми та історією. Цей форумний бейдж дають нишпоркам, які вивчають зв'язок між сюжетом гри і геймплеєм. Ви можете отримати цей бейдж якщо шарите у сюжеті гри, у самому івенті теселяції і допомагаєте іншив вкурити всі ці непрості речі. Зробити це можна за допомогою форуму (потрібно як мінімум два пости на форумі, які демонструють вашу втаємниченість у Tessellation Directives

11. Я розмістив скріншот Тессери в неправильному топіку. Це враховується?

На жаль, ні. Буде зараховано лише скріни, розміщені у відповідному топіку. Назва топіка повиина співпадати з назвою тесери.

12. Як NIA знає, що я маю право на медаль «Paragon»?

NIA знає все 😎

NIA відслідковує ваші внески через пости на форумі. Інформацію про декодерів та польових гравців NIA отримає від координаторів/вангардів. Прохання не флудити на форумі у топвках з розслідуваннями, краще зверніться до координаторів від фракції і працюйте з ними.

Після завершення теселяції NIA оголосить імена агентів, які зробили свій внесок у івент. Перевірте, чи ваш нік є у списку (і чи він правильно написаний) якщо ні - то зверніться до @Truthseeker або ваших вангардів фракцій.

13. Чи медальки Тесселяції розміщуються в одному ряду з медальками за аномалії?

Медалі за теселяцію не є аномальними, їх буде розміщено у профілі серед інших не-аномальних медальок та відсортовано за датою.

14. Що робити, якщо я змінив Фракцію у ході теселяції, яку медаль я отримаю?

Ви отримаєте медаль фракції, у якій ви були, коли брали участь. Якщо ви брали участь до і після зміни Фракції, то Ви отримаєте медаль поточної Фракції.

15. Фракція-переможеть отримає золоту медаль, а переможені - срібну. Що коли нічия?

У цьому випадку обидві фракції отримують золоту медаль.

16. Що робити, якщо я змінив нікнейм у Ingress з моменту першої реєстрації на форумі?

У розділі форуму Tessellation буде виділена спеціальна тема для повідомлення про це. Вам потрібно буде показати оригінальний коментар, де ви надали скріншоти. Потім ми обробимо верифікацію.

17. Як я можу відмовитися від медалей?

У цьому розділі форуму Tessellation буде спеціальний топік. У вас буде тиждень, щоб висловити бажання відмовитися від медалей після того, як буде оголошено список учасників, які отримають медалі. Дату публікації списку учасників буде оголошено після закінчення Тесселяції. Якщо ви маєте право на отримання обох медалей, ви можете відмовитися лише від обох. Або все, або нічого!

18. Я отримав медаль, бо не встиг відмовитися. Чи можна тепер забрати медаль?

Ні, якщо ви вирішите відмовитися, ви повинні відмовитися до встановленого терміну. Якщо ви вже отримали медаль з профілю її не видалять!


Це переклад оцього FAQ: https://community.ingress.com/en/discussion/10527/tessellation-medals-faq#latest

Comments

 • Дякуємо за перекладений гайд.

 • AkceptorUAAkceptorUA ✭✭✭✭
  edited April 2020

  Свіжі доповнення:

  19. Чи враховуються медалі у вимоги для отримання рівня?

  Медаль Silver Knight - це бронзова медаль, а Golden Knight - рахується як срібна медаль. Медаль Paragon також є бронзовою медаллю, як і інші медалі без градацій. Аналогічно з медальками Field Test: Hexathlon і Nemesis: Perpetua Elite ці медалі враховуються як медальки для отримання рівнів з 9 по 12

  20. Чи тесери 28-Days of Ingression, враховуються як інші глобальні або цільові тессери?

  Ні, публікація скріншотів тесер '28-Days of Ingression' не дає вам статусу відкривача (тобто не рахується для медалей Silver/Golden Knight). Але якщо ви виконуєте один із критеріїв у питанні № 09 (не можу там поедітати тому дивіться список нижче) - ви отримаєете медалі Paragon та Knight

  • Розгадати головоломку для тесери
  • Визначити і подітитися з фракцією зоною дропу медії (на рівні міста) та / або цільовим порталом.
  • Надати своїм товаришам по команді інформацію для вирішення головоломки.
  • Визначити і поділитися правильним методом декодування (допомога з розгадкою паскоду).
  • Поділитися інформацією, важливою для розшифровки.
  • Задокументуваати хід Тесселяції та поділився ним із громадою (блогери і стрімери, велкам 😎)
  • Бути нагородженим бейджем Tracker на форумі (див. наступний пункт)


  100500. Що взагалі сталося? Де паскоди?

  Вкраціі така штука: дуже багато нових людей ламанулося на форум і він (форум), цілком очікувано, ліг... Тому наразі раунд гри відкладено і нові паскоди з'являться скоро (ц), десь після того як Ніантік проапгрейдить сервери або просто виділить їм більше ресурсів.

  100501. А можна ввести не один а 20 паскодів і отримати 20 медій?

  Ні. Як тільки вам дропнулася перша медія - публікуйте на форумі і пожинайте лаври. Наступні паскоди вам нічого не дадуть, а могли б дати іншим гравцям...

  Post edited by AkceptorUA on
 • TG NIA ——>

  Unexpected interference in the Forums! The Tesserae Media Drop will be postponed until the interference has passed.

  Hmmm What happen ??

 • AkceptorUAAkceptorUA ✭✭✭✭

  Lots of new players joined Tesserae hunt and DDoSed the community forums. So it was postponed (Niantic should increase server resources before publishing passcodes)

 • ArkFangArkFang ✭✭✭✭✭

  Too many people accessing and refreshing the forums too many times overloaded Niantic’s systems, effectively a DDOS attack. The drop is being postponed and will have a new thread posted in The Tessellation once things are sorted.

 • AkceptorUAAkceptorUA ✭✭✭✭
  edited April 2020

  100500. Що взагалі сталося? Де паскоди?

  Вкраціі така штука: дуже багато нових людей ламанулося на форум і він (форум), цілком очікувано, ліг... Тому наразі раунд гри відкладено і нові паскоди з'являться скоро (ц), десь після того як Ніантік проапгрейдить сервери або просто виділить їм більше ресурсів.


  100501. А можна ввести не один а 20 паскодів і отримати 20 медій?

  Ні. Як тільки вам дропнулася перша медія - публікуйте на форумі і пожинайте лаври. Наступні паскоди вам нічого не дадуть, а могли б дати іншим гравцям...

 • AkceptorUAAkceptorUA ✭✭✭✭
  edited April 2020

  Як відбуватиметься верифікація гравців 9 та 10 раунду?

  10 раунд теселяції завершено. На черзі етап верифікації, який розпочнеться 28 квітня о 14:30 UTC (тобто 17:30 за Київським часом) і включатиме верифікацію одразу двох раундів: 9 та 10.

  Для зарахування участі у теселяції потрібно буде відповісти на запитання невеличкої вікторини. Після того, як буде опубліковано списки учасників і ви знайдете себе у цих списках, потрібно буде на форумі процитувати (кнопочка 'Quote') початкове повідомлення і вказати: свою фракцію, відповідь на запитання та Prediction - ваш варіант розміщення знайденої тесери на дошці теселяції.

  Для зарахування вашої участі необхідно дати правильну відповідь на запитання!

  Чого стосуватимуться питання вікторини?

  Питання стосуватимуться тесер, знайдених у раундах 9 та 10, і можуть стосуватися якої інформації, отриманої з тесер або у процесі розгадування загадок стосовно цих тесер.

  Скільки часу триватиме верифікація?

  Рівно добу. У вас буде час до 29 квітня 14:30 UTC (тобто 17:30 за Київським часом).

 • AkceptorUAAkceptorUA ✭✭✭✭

  TESSERA Round 11 - Lucida & Enoch Dalby

  Схоже, представники Nemesis дійсно хочуть захистити наш світ за допомогою Тесселяції, але довіряти їм на 100% все одно не варто. Тож дослідник Enoch Dalby потребуватиме допомоги у пошуку. Якщо ми розгадаємо загадку раніше за Lucida то отримаємо шанс захистити себе інакше, ніж пропонує Nemesis (а це, нагадаю, повна відмова від XM).

  Правила гри:

  Цей раунд Теселяції проходитиме у декілька етапів і включатиме пошук двох шестикутних Media, та й пов'язаних з ними розвідданих:

  1. Перший агент, який поділиться скріншотом Media та розвідданими у цій темі, отримає фізичну Тессеру Lucida, та цілих 5 балів (для Гріффіндору) для фракції (Фракція А). Цей Агент також отримає титул Першовідкривача (First Discoverer)
  2. Перший агент другої фракції (Фракція Б), який розмістить скріншот Media та розвіддані , отримає фізичну Тессеру Enoch Dalby, 2 бали для фракції (Фракції Б) і титул Першовідкривача.
  3. Паролі для отримання Тессерів буде передано Перевізникам (Vessels).
  4. Фізичні Тессери буде відправлено поштою пізніше. Перевізники сконтактують з Першовідкривачами з обох фракцій індивідуально і передадуть їм паролі.
  5. Ваше вікно для передбачення становить 30 хв (база) + 1,5 години (розширення). Якщо жодна з фракцій не розгадає головоломку вчасно, Nemesis отримає 4 бали (по 2 за кожну Тессеру).

  Час гри:

  24 травня 2020 р. 14:30 UTC (17:30 за Київським часом)

Sign In or Register to comment.